Burger King Çalışanları

8 Ağustos 2010 1 Yorum Var

Burger King’de müşteri memnuniyetini ve restoran kârlılığını öncelikle eğitilmiş ve yaptığı işten zevk alan çalışanlar sağlar Burger King çalışanları, bu büyük organizasyon şemasının yapı taşlarıdır. İnsan kaynaklarının planlama ve gelişimi Burger King için büyük önem taşır.

Burger King ‘de İşe alım, Oryantasyon, İşbaşı Eğitimleri, Yetkinlik Bazlı Performans Yönetimi, atama, terfi ve elde tutma sistemi, ücretlendirme ve prim sistemi ile iş çıkış mülakatları profesyonel bir ekip tarafından yürütülür.
Burger King ‘de çalışanların işlerine bağlılıklarını artıran ve operasyonel standartları en yüksek seviyede tutan, dinamik bir eğitim sistemi vardır. Bu sistem, düzenli olarak yapılan Çalışan Memnuniyeti Anketi çalışmalarıyla gözlemlenir.

Burger King çalışanlarının eğitim ihtiyaçları, kariyer planlama ve performans değerlendirme sistemleri sonucunda düzenli olarak belirlenir. Ayrıca çalışanların kişisel gelişim hedefleri doğrultusunda diğer profesyonel kuruluşlardan eğitim desteği alınır. Burger King, çalışanlarının mesleki ve kişisel gelişimini Yönetimsel ve Operasyonel becerileri geliştirmeye yönelik eğitim programları ile destekler.

Burger King ‘deki kariyer basamaklarının ilki Ekip Üyesi’dir ve Burger King ‘de çalışmaya başlayan her birey, eğitim ve gelişim destek programları yardımıyla Restoran Müdürü konumuna yükselebilir. Burger King ‘in tüm işe alım ve terfi sistemi eşit fırsat ilkesine dayanır, tüm adaylar aynı şartlarda değerlendirilir.

İlgili olabilecek diğer yazılar

1 Yorum var
  1. özgür öztürk 24 May 2012

    Bolu ızzet baysal cad üzeri Belediye yani na yeni açılan yerinize gittim kasada siparişimi alıp acil olduğunu söylediğim Zafer bey islemin başından sonlanmasina kadar gösterdiği gayret ilgi göz teması ve uğurlama sonucu benim notum on üzerinden 9

Siz de yorum yapın!
Adınız Soyadınız Zorunlu
E-Posta Adresiniz Zorunlu
Web Site Adresiniz Opsiyonel
Yorumunuz