Burger King’de Monopoly Çılgınlığı Yeniden Kazandırıyor!

30 Ocak 2012 Yorum Yok

Türkiye’nin hızlı servis restoran zinciri Burger King’den hem eğlencesi hem de hediyesi bol “Monopoly Çılgınlığı” devam ediyor. İlk fazının başarısını İnteraktif Pazarlama Zirvesi’nde aldığı ‘En iyi Mobil Pazarlama Kampanyası’ ödülü ve Digital Age “En Yaratıcı Mobil Kampanya” ödülü ile pekiştiren Burger King Monopoly Çılgınlığının ikinci fazı 23 Aralık- 31 Mart 2012 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Burger King, Monopoly Çılgınlığı’na katılım için Burger King’den her hangi bir menü almak yeterli. Burger King restoranlarında her menü ile verilen kartın sol tarafında yer alan şifreyi aralarında boşluk bırakarak ad, soyad ve adres bilgileriyle birlikte tüm operatörlerden 5448‘e kısa mesaj atarak ya da şifreyi www.monopolyburgerkingde.com  sitesinden gönderip anında hediye kazanabilir ve aynı şifre ile noter huzurunda yapılacak çekilişle 10 Chevrolet Aveo, 50 iPad2, 20 mini akülü araç hediyelerinden birini kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Tek Şifre ile Hem Çekilişe Katıl Hem Anında Hediyeler Kazan, Boş Yok!
Hediyeler bununla da sınırlı kalmıyor. Burger King severler çekiliş için kullanılan şifre ile anında kazan hediyelerinden de yararlanma şansı buluyor. Monopoly Çılgınlığına katılanlar anında kazan ile eşsiz Burger King menülerinden, şişe soslarına, Monopoly oyunlarından, Pepsiden  birbirinden güzel çanta, bardak gibi birçok Pepsi hediyelerine , mydays hediye çeklerine kadar daha birçok hediyeye anında sahip olma şansı yakalıyor.

Monopoly Çılgınlığına katılanlar çekilişe www.monopolyburgerkingde.com sitesinde yer alan formu doldurarak üye olmadan ve ücretsiz bir şekilde de katılabildiği gibi tüm operatörlerden 5448’e kısa mesaj göndererek çekilişe katılabiliyor.

Kampanya Koşulları:
Kampanya Havalimanı, Edirne Kapıkule, mobil restoran ve paket servis hizmetlerinde geçerli değildir.
Kampanya 31 Mart 2012 tarihine kadar geçerlidir.
5448 ile çekilişe katılım hakkı tüm operatörler için geçerlidir.

İlgili olabilecek diğer yazılar

Yorum Yok
  1. Henüz yorum yapılmamış.
Siz de yorum yapın!
Adınız Soyadınız Zorunlu
E-Posta Adresiniz Zorunlu
Web Site Adresiniz Opsiyonel
Yorumunuz