Burger King®’in Ateşi Gönülleri Yine Fethetti!

7 Kasım 2012 Yorum Yok

Burger King ateşi tüm Türkiye’yi sararken, 2011 yılı Mediacat ve Ipsos KMG araştırması sonucu Fast-Food kategorisinde “Türkiye’nin En Samimi Markası” seçilmekle de yetinmeyip haklı başarısını üst üste aldığı “2011 ve 2012 Türkiye’nin Lovemark’ı” ödülleriyle de taçlandırdı.

17 yılda müşterileri ile kurmuş olduğu samimi ve dürüst iletişim, ürün ve hizmet kalitesi ile koşulsuz müşteri memnuniyeti sayesinde sayısız ödül ve başarılar elde eden Burger King, Türk halkının gönlünü fethedip 2012 Türkiye’nin Lovemark’ı seçildi.

 TAB Gıda’nın geliştirdiği güçlü operasyon kalitesi, yaygın hizmet ağı ve ürün kalite standartlarına verilen önemden ötürü, bugün Burger King’in en hızlı büyüyen ülkeleri ara

sında Türkiye yer almakta. Burger King’in Türkiye’deki master franchise’si TAB Gıda haklı başarısını, önceki yıllarda aldığı benzer pek çok ödülün yanında, 6 Ekim 2011’de Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgelerindeki 2.728 restoran arasından “Markaya Değer Katma ve Satış” ödülüyle de kanıtlamıştı.

Müşterileri ile olan bu güçlü bağı kazandığı sayısız ödüllerle de tescilleyen Burger King, Mediacat ve Ipsos KMG araştırmaları sonucuna göre fast food kategorisinde üst üste 2011 ve 2012 Türkiye’nin en sevilen markası(Türkiye’nin Lovemark’ı) ödüllerini alarak en sevilen marka unvanını da korumaya devam ediyor.

BURGER KING® hakkında daha çok bilgi sahibi olmak için Burger King Blog sayfasını www.burgerkingtr.com  veya Burger King’de Yaşam sayfasını www.burgerkingdeyasam.com adresinden ziyaret edebilir veya Facebook (www.facebook.com/Burger.King.Turkiye) ve Twitter  (twitter.com/#!/BurgerKingTR )üzerinden yenilikleri takip edebilirsiniz. 

 

TAB Gıda hakkında:

ATA Grubu’na bağlı TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş, Burger King, Sbarro, Popeyes ve Arby’s markalarının Türkiye’de münhasır lisans hakkı sahibi ve Burger King, Sbarro, Popeyes ve Arby’s restoranlarının Türkiye’deki işletmecisi ve geliştirme ortağıdır. TAB Gıda bünyesinde Burger King 1995 yılında, Popeyes ve Sbarro markaları ise 2007 yılında faaliyete geçmiştir. TAB Gıda 2010 yılında da Arby’s'i bünyesine katmıştır. Bugün Türkiye genelinde 454 Burger King restoranı, 28 ilde 91 Sbarro, 25 ilde 86 Popeyes ve 32 Arby’s restoranı bulunmaktadır. Hızlı servis restoran zincirlerini bünyesinde bulunduran TAB Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. bugüne kadar pek çok ödül alarak, sektörünün lideri konumundadır.

İlgili olabilecek diğer yazılar

Yorum Yok
  1. Henüz yorum yapılmamış.
Siz de yorum yapın!
Adınız Soyadınız Zorunlu
E-Posta Adresiniz Zorunlu
Web Site Adresiniz Opsiyonel
Yorumunuz