Oyunun Kuralını Değiştirdik!

5 Mayıs 2018 Yorum Yok

Digital Age Dergisi’nde “Oyunun Kuralını Değiştirenler Anlatıyor” başlıklı yazıda yer alan, TAB Gıda Dijital Pazarlama ve Teknoloji Direktörü Burak Akın’ın röportajını sizler için derledik.

Dijital mecrada sipariş ile sektöründe fark yaratan TAB Gıda, değişen tüketici davranışlarını dikkate alarak hayata geçirdiği ‘Ne Yediğini Bil, ‘Tıkla Gelsin’, ve ‘Messenger BOT’, gibi sipariş uygulamalarıyla bu alanda dijital dönüşüme öncelik ediyor. Dijital Pazarlama ve Teknoloji Direktörü Burak Akın; “Başarımızın temelinde gençlerle kurduğumuz samimi iletişim var.” dedi.

Bizim için gençleri yakalamak çok önemli ve başarımızın temelinde aslında onları her anlamda yakalayabilmemiz ve onlarla kurduğumuz sıcak ve samimi iletişim yatıyor. Bu perspektifle Burger King, markamız için daha önce de Türkiye’de ilk kez Popeyes için tecrübe ettiğimiz, müşterilerimizi siparişe yönlendiren Facebook Messenger Bot uygulamasını devreye aldık. Yine Popeyes’ın mobil uygulamasını devreye aldık. Yine gençleri yakalamak adına son yıllarda popülaritesini süratle artan ve dünyanın gözünü çevirdiği e-Spor kategorisini de gamer’lara özel bir menü hazırlayarak, sahiplendik. Yine aynı şekilde bu kitleyi hedeflerken dijital kanallar da başroldeydi. TAB Gıda olarak, 2018 yılına yurtiçinde binden fazla restoranın operasyonlarını yürüttüğümüz bir iklimde giriyoruz.”

İlgili olabilecek diğer yazılar

Yorum Yok
  1. Henüz yorum yapılmamış.
Siz de yorum yapın!
Adınız Soyadınız Zorunlu
E-Posta Adresiniz Zorunlu
Web Site Adresiniz Opsiyonel
Yorumunuz