TAB Akademi nedir?

11 Kasım 2012 Yorum Yok

TAB Gıda, Akademisi ile çalışanlarını geleceğe hazırlıyor.

Güleryüzlü hizmet ve müşteri memnuniyetini temel ilkesi edinen TAB Gıda çalışanları için TAB Akademiyi kurdu. Çalışanlarının eğitim ihtiyaçlarını ve gelişim alanlarını tespit ederek kişisel, mesleki ve yönetsel gelişimlerini sağlayacak Akademi’de başarılı olan çalışanlar terfi şansı da yakalıyor.

Kurulduğu günden bu yana tüketicisini yüksek kalite standartlarında üretilmiş lezzetli ürünler ile buluşturan, ana işini ‘gıda’ olarak tanımlayan TAB Gıda, hızlı servis anlayışını güler yüzlü hizmet ile birleştirerek müşteri memnuniyetini de tüm işlerinin odağına alıyor. Müşteri memnuniyetinin yanı sıra çalışan memnuniyetine de önem veren Türkiye’nin lider gıda üreticisi TAB Gıda, 17 yıllık birikimini çalışanlarını eğitmek için kullanıyor.

Üstün hizmet anlayışı ile büyümesini sürdüren kurum, gıda sektörüne alanında yetkin, hizmet anlayışı gelişmiş, müşteri odaklı, başarılı ve kendinden emin çalışanlar kazandırmak için eğitim faaliyetlerine kurduğu TAB Akademi ile hız kazandırıyor.

Her geçen gün değişen iş koşulları ve dinamik sektör yapısı sebebi ile alanındaki en son içerik ve güncel konuları akademik bir platformda bir araya getiren TAB Gıda, tüm restoran çalışanlarının eğitim ve kişisel gelişim ihtiyaçlarını TAB Akademi ile karşılıyor.

TAB Akademi, TAB Gıda çalışanlarının Matematik, İngilizce, Gıda Hijyeni, İletişim Teknolojileri ve Yurttaşlık Bilgisi gibi farklı konularda seviyelerini belirledikten sonra kendi alanında uzman isimler tarafından eğitimler almasını sağlıyor. Ayrıca eğitim programında Kişisel ve Yönetsel Gelişimi ön plana çıkaran uygulamalarda yer alıyor.

TAB Akademi eğitim süreci boyunca üç ayda bir yapılacak sınavlarda yüzde 65 ve üzeri başarı sağlayanlar şirketin sağladığı kariyer olanaklarından yararlanabiliyorlar.

‘Zaman Yönetimi’ ve ‘Temel Matematik’ dersleri ile 17 Mart 2011’de ilk derslerine başlamış olan ve zaman zaman üst yönetimden isimlerin de ders verdiği TAB Akademi’de dersler müşteri ilişkileri yönetimi, gıda teknolojileri, elektro-mekanik ve pazarlama konuları ile devam edecek.


İlgili olabilecek diğer yazılar

Yorum Yok
  1. Henüz yorum yapılmamış.
Siz de yorum yapın!
Adınız Soyadınız Zorunlu
E-Posta Adresiniz Zorunlu
Web Site Adresiniz Opsiyonel
Yorumunuz