TAB Gıda Başarı Hikâyeleri

25 Ağustos 2011 1 Yorum Var

Hızlı servis restoran sektörünün lider markası TAB Gıda, çalışanları ile Türkiye genelinde büyümeye devam ediyor. Burger King, Sbarro, Popeyes ve Arby’s olmak üzere 17 yılda 4 marka toplamında 600’e yakın restoran ile sektörün devi haline geldik. Bu kadar hızlı büyümemizde çalışanlarımızın rölü çok büyük. Sekiz binin üzerindeki çalışan sayısıyla ülkemizin istihdamına büyük katkı sağlayan TAB Gıda, bünyesinde pek çok başarıya imza atan isim barındırıyor.

Sbarro ve Popeyes Pazarlama Müdürü Zekeriya Bilici

1995 yılında TAB Gıda’da Trainee Müdürü olarak çalışmaya başlayan Zekeriya Bilici, bir yıl sonra restoran müdürü, 3 sene sonra grup müdürü ve üç yıl sonra Yerel Pazarlama aktivite Müdürü olarak görevinde yükseldi. 2006 yılında Operasyondan Sorumlu Sbarro Marka Müdürlüğüne yükselen Bilici, 2009 yılından bu yana Sbarro ve Popeyes Pazarlama Müdürlüğü görevini sürdürüyor.

İK ve İŞ Geliştirme Direktörü Gökhan Asok

TAB Gıda’da kariyerine Müdür Adayı olarak başlayan Gökhan Asok ise kısa süre içerisinde Restoran Müdürlüğü, Grup Müdürlüğü, İç Denetim Müdürlüğü ve Operasyon Müdürlüğünden sonra İK ve İŞ Geliştirme Direktörü olarak atandı. Asok görevini halen sürdürüyor.

Burger King Operasyon Müdürü Cihan Bıçak

TAB Gıdabünyesinde bir başka başarı hikâyesi örneği de Cihan Bıçak’a ait. 1996’da Ekip Üyesi olarak basamakları Vardiya Müdürü, Asistan Müdürü, Kıdemli Asistan, Kıdemli Asistan Müdürü, Grup Müdürü olarak tırmandı. Bıçak 2008’den beri Operasyon Müdürü görevine devam ediyor.

İlgili olabilecek diğer yazılar

1 Yorum var
  1. gazi karakuş 3 Tem 2012

    gökhan asok bey bir zamanlar grup müdürümdü.mükemmel bir insan.ne kadar yukarı çıksada hakediyordur eminim.selamlar buradan gökhan beye

Siz de yorum yapın!
Adınız Soyadınız Zorunlu
E-Posta Adresiniz Zorunlu
Web Site Adresiniz Opsiyonel
Yorumunuz