TAB Gıda çalışanlarına özel yarışma sonuçları açıklanmıştır.

5 Haziran 2013 Yorum Yok

Yeniliklerle karşınıza çıkan TAB BÜLTEN Nisan sayısında duyurmuş olduğumuz çalışanlarımıza özel ödüllü yarışmamız sona ererken,  doğru cevap verenler arasında yapılan çekilişle yarışmayı kazananlar belirlendi.

TAB BÜLTEN Nisan sayısında yayınlanan soruların cevaplarını,  www.burgerkingdeyasam.com blog sayfamıza girerek bizlere ulaştıran tüm katılımcılara, göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Ödüllü yarışmamıza katılarak, soruları doğru yanıtlayanlar arasında gerçekleştirdiğimiz çekilişle ilk yarışmamız sonuçlandırıldı.

 

İşte sorulara doğru cevap vererek sürpriz ödülleri kazanan çalışanlarımız:

Neslihan KAVASOĞLU  (Tütünçiftlik-2 Burger King )

İlknur ÖZKAN  (AHL İç Hatlar Burger King)

Mustafa KABACI (BOLU MERKEZ Burger King)

 

Talihlilerin kazanmış oldukları ödüller,  görev yapmakta oldukları restoranlarına ulaştırılacaktır. Kazanan arkadaşlarımızı kutlarken, ödüllü yarışmamızın TAB BÜLTEN Temmuz sayısında da devam edeceğini müjdeler,  yeni yarışmamızda kazanma şansınızın devam ettiğini hatırlatmak isteriz.

 

SAYILARLA ÖDÜLLÜ YARIŞMA :

15 Nisan-31 Mayıs tarihleri arasında aktif olan cevaplama alanımızda, www.burgerkingdeyasam.com blog sayfamıza girerek soruları yanıtlayan 316 kişi olmuştur. Gelen cevaplar arasında 146 kişi DOĞRU cevapları iletirken, 171 kişi de cevaplarını YANLIŞ olarak bizlere iletmiştir. Yapılan çekiliş ile 3 ASIL ve 2 YEDEK talihli belirlenmiştir.

 

SORULAR ve CEVAPLARI:

SORU 1 Topkapı’ya giderken minibüse ilk binen yolcu, kendinden sonra binen adamın, her biri çantasında dört kedi taşıyan dört oğlu ile birlikte son durağa kadar gider. Minibüste toplam kaç ayak vardır.

A) 76  B) 78  C) 28  D) 86

CEVAP:  B


SORU 2

Kışın en soğuk en yağmurlu günlerinden birinde, kumaş ticareti ile ilgilenen zengin bir tüccar, villasında, bir çalışanı tarafından öldürülür.Polis, geldiğinde tüm çalışanları sorgular

A- Hizmetçi : “Ben Çocuğa bakıyordum” der.
B- Bahçıvan: “Ben çiçekleri suluyordum” der.
C- Temizlikçi: “Ben banyoyu temizliyorum” der.
D- Aşçı: “Ben yemek yapıyordum” der.

Katil kimdir ?

CEVAP: B


Soru 3

Her saatte 20 dakika geri kalan bir saatim var. Saatim şu an 4.00 ü gösteriyor. Saatimi tam gece yarısı ayarlamıştım ve saatimin tam 4 saat önce durduğunu biliyorum. O halde şimdi saat tam kaçtır?

a) 11:00  b) 22:00  c) 10:00  d) 12:00

CEVAP : C

İlgili olabilecek diğer yazılar

Yorum Yok
  1. Henüz yorum yapılmamış.
Siz de yorum yapın!
Adınız Soyadınız Zorunlu
E-Posta Adresiniz Zorunlu
Web Site Adresiniz Opsiyonel
Yorumunuz